Prev Prev

Personel Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Havaalanı ve Şehiriçi Transfer

VIP Şoförlü Araç Kiralama

Turizm Taşımacılığı

Filo Araç Kiralama

Next Next

Öğrenci Servis Taşımacılığı

ogrenci_tasimaciligi Trafik ortamı insan ağırlıklı bir ortamdır. Dolayısı ile aracın ve yolun kusurunu büyük ölçüde ortadan kaldıracak faktör yine insandır. Bu nedenle güvenli bir trafik için sürücülerimizin sürekli eğitimi temel çözüm odağımızdır. Servis hizmet kalitesini geliştirmenin en etkin ve verimli yolu yönetim kalitesini geliştirmek ve sürücülerimizin eğitimini sürekli vermekten geçer. Okullarımızın açılacağı her eğitim öğretim döneminden önce tüm sürücü ve hosteslerimizin gerekli tüm eğitim ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmete başlamaktayız.

ogrenci_tasimaciligi Öğrenci Servis Taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle, müşterilerimizin, Nobel Turizm’i güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlamak; böylece velilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamaktır.


Personel taşımacılığı

Ana faaliyetimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

personel_tasimaciligi 2005 yılında kurulan firmamız personel taşımacılığı alanında güven ve kaliteyi Ön planda tutmuştur. Hizmetin planladığı şekilde gidip gitmediği, günlük rutin kontrollerle takip edildiği gibi, yıl içinde yapılan geniş kapsamlı kontroller ile de, araçlardaki olası eksikliklerin giderilmesi de sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, Operasyon Yetkililerimizin, Müşterilerimizle yaptığı düzenli görüşmelerde aldıkları geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için de iyi bir fırsat olmaktadır.Nobel Tur  Müşterilerimizin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımak için üç temel prensibi ilke edinmiştir:

Kalite

Sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir. 

Dakiklik

Profesyonellerden oluşan ve Ankara yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur. 

Güvenlik

Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.

- Tüm araçların bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılır.
- Tecrübeli ve deneyimli adaylar arasından seçilen araç sürücüleri, yol bilgileri, sürüş deneyimleri gibi konularda testlerden geçirilir ve düzenli olarak eğitilirler.
- Yollardaki sürat limitlerine uyulması zorunludur. Araçlarımız uydu takip sistemi ile sürekli denetlenmektedir.
- Servis kuralları talimatlarımız ve bu talimatların personele tebliğ edilmesinde izlediğimiz etkili yöntemler, kuralların uygulanmasında ki etkinliğimizi arttırmaktadır.
- Kaza ve arıza durumunda sürücülerin uyması gereken kurallar kendilerine tebliğ edilerek, bu gibi olaylarda ne yapılacağı daha önceden belirlenmektedir.  

Filo Kiralama

filo_kiralama Filo Kiralama ve Sağladığı Avantajlar Filo kiralama sayesinde ciddi bir finansman avantajı sağlarsınız ve finans kaynağınızı sürekli değer kaybeden bir yatırım kalemine bağlamamış olursunuz.

Filo kiralama, firmanıza değerli finans kaynağınızı diğer fırsatlara yöneltmeniz noktasında ciddi avantaj sağlar. Günümüzde pek çok kuruluş, araç satın alma yerine uzun dönem kiralamayı tercih ediyor ve operasyonel filo kiralamanın avantajlarından yararlanıyor.

Özellikle araç filosu bulunan şirketler için araç kiralamak satın almaktan çok daha akılcı bir çözüm olmaktadır.

VIP Şoförlü Araç Kiralama

vip_arac_kiralama Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personelimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

HAVAALANI TRANSFERİ

Güvenlı, Kalıtelı, Konforlu, Güleryüzlü Hızmet...
Havaalanı transferi için elindeki isminizin yazılı olduğu boardla sizi karşılamaya gelen deneyimli personelimiz bagajlarınıza yardımcı olarak sizi belirtmiş olduğunuz adrese güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.
Havaalanına dönüşte belirtmiş olduğunuz adrese hareket saatinden 20 dk önce ulaşan personelimiz size haber verecektir ve bagajlarınıza yardımcı olarak havaalanına transferinizi gerçekleştirecektir.
Havaalanı transferiniz süresince günlük gazete ve dergileriniz eşliğinde yolculuğunuzun keyfini çıkaracaksınız.