Prev Prev

Personel Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Havaalanı ve Şehiriçi Transfer

VIP Şoförlü Araç Kiralama

Turizm Taşımacılığı

Filo Araç Kiralama

Next Next

Nobeltur

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel ve Öğrenci Taşımacılığı olup 2005 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ankara gibi metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması, teknik alt yapı yetersizliği, trafik kurallarına uyulmama v.b nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir. Firmamız uzman kadrosuyla emniyet, dürüstlük ve titizlik İlkeleri ile çalışarak Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı evlerinden okullarına , okullarından evlerine güven ve konfor içerisinde ulaştırmaktadır. Ayrıca Kamu Kurumları, Holdingler, Şirketler, Bankalar, Fabrikaların personelini ve  mesai kaybına uğratmadan evinden işine, iş yerinden alıp evlerine güvenli, rahat, dakik bir şekilde ulaştırmaktadır.

Tüm servis sürücülerimiz sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, iş deneyimlerinin zirvesinde, kılık kıyafetine özen gösteren, güler yüzlü yaklaşım sahibi kişilerden oluşmaktadır. Tüm servis araçlarımızın periyodik bakımları özenle ve zamanında, iç ve dış temizlikleri günlük yapılan, konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti vb.) eksiksiz kullanmaya hazır olan, trafik - kasko - ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Referanslarimiz

Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız her sektörden kişisel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermiştir. 
Hizmet kalitemizi seçen ve bizimle çalışmayı tercih eden referanslarımızı öğrenmek için size bir mail kadar yakınız.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Nobel Turizm Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı

Güvenli, Kaliteli, Konforlu, Güleryüzlü Hizmet...

Hizmetlerimiz

Sizin için yapabileceklerimiz